Background

O nas

Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną JABŁEK, GRUSZEK, BORÓWKI AMERYKAŃSKIEJ, MALINY oraz JEŻYNY. Równolegle proponujemy obsługę w zakresie logistyki - TRANSPORT CHŁODNICZY oraz sortowanie i przechowywanie owoców. Siedziba i biura znajdują się w Gdyni. Sortownie, magazyny i baza transportowa zlokalizowane są w centrum Polski, w Sompolnie.

DOŚWIADCZENIE

Sad istnieje w naszej pamięci od zawsze. Jabłonie, grusze, czereśnie i prace związane z ich pielęgnacją to nasze wspomnienia z dzieciństwa. Młodość to sortownie, chłodnie i niezapomniane wycieczki ciężarówkami przy okazji transportowania owoców. Produkcja, handel i logistyka jabłek, gruszek, a potem i innych owoców naturalnie i niezauważalnie stały się częścią naszego życia. Szczęśliwie z czasem dołączali do nas pełni energii i zaangażowania ludzie, wspomagający naszą rodzinną firmę w rozwoju.

ZAANGAŻOWANIE

Jesteśmy producentem owoców, zajmujemy się też ich skupem, przetwórstwem i sprzedażą. Od lat współpracujemy ze sprawdzonymi i niezawodnymi sadownikami i plantatorami zarówno w kraju jak i zagranicą. Nasi kontrahenci pochodzą m. in. z Argentyny, Chile, Peru, Hiszpanii, Holandii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich czy Hongkongu. Dostawców owoców wybieramy starannie. Z pasją omawiamy szczegóły dotyczące ich właściwego zbierania, schładzania, przechowywania, sortowania oraz przewożenia. Codziennie troszczymy się o wyjątkową jakość towarów, które przechodzą przez nasze ręce oraz właściwe warunki ich przewozu.

SKUTECZNOŚĆ

Lubimy wyzwania. Różnica między niemożliwym a możliwym leży w ludzkiej determinacji, a nasza jest ogromna. Codziennie walczymy o najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów i usług. Wciąż wyznaczamy sobie coraz wyższe standardy i do nich dążymy. Cenimy ciągły rozwój, z radością realizujemy nowe cele. Choć wiąże się to z wieloma trudnościami, to niezmiennie ogromną satysfakcję daje nam osiągany sukces, zarówno nasz jak i naszych klientów.