Background Image

  • IMG 84
  • IMG 505
  • IMG 0066
  • IFS Logistics

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie Transportu, Spedycji i Logistyki. Wiele lat przepracowaliśmy w największych w Polsce firmach z sektora TSL. Posiadamy certyfikaty kompetencji zawodowych. Wciąż się szkolimy i zdobywamy nowe kwalifikacje. Towar przewożą doświadczeni i zaufani kierowcy, monitorujący jakość oraz parametry ładunku od miejsca załadunku po jego rozładunek. Każdy kierowca wyposażony jest m. in. w telefon komórkowy czy pirometr. Nasz tabor zbudowany jest z nowoczesnych zestawów chłodniczych składających się z ciągników siodłowych MAN oraz naczep chłodniczych Schmitz z agregatami marki Carrier, wyposażonych w termografy kontrolujące temperaturę przewozu, systemy monitoringu GPS, System MAN Telematics. Każda chłodnia wyposażona jest w podwójną podłogę – Doppelstock. Korzystamy z kontraktów serwisowych gwarantujących nam nieprzerwaną sprawność i dyspozycyjność taboru.

Najwyższą jakość i dbałość o bezpieczeństwo przewożonych przez nas produktów potwierdza przyznany nam przez Lloyd's Register Deutschland GmbH certyfikat IFS Logistics.

CENTRUM LOGISTYCZNE


Nasze centrum logistyczne – place, magazyny oraz zaplecze techniczne - znajduje się w Sompolnie. To centrum Polski. Dysponujemy nowoczesnymi obiektami, w których znajdują się magazyny chłodnicze ULO, maszyny sortujące i pakujące. Odpowiednie zaplecze to dostępność owoców przez cały rok oraz możliwość ich szybkiego przygotowania wg potrzeb każdego klienta.